




Сміттєвоз 20 м3 із заднім механічним завантаженням на шасі МАЗ 6310
Головні ТТХ:
| Назва |
Показник |
| Місткість кузова | 20 м3 |
| Коефіцієт пресування | 6:1 |
| Вага ТПВ для перевезення | 10 000кг |
Можливий монтаж на шасі:

Сміттєвоз із заднім завантаженням СВ-307.1 на шасі МАЗ-6310 призначений для механізованого завантаження, ущільнення, транспортування і вивантаження твердих побутових відходів.
До складу спеціального устаткування входять: кузов, задній борт, штовхаюча плита, бічний маніпулятор, гідравлічна і електрична системи.
Ущільнення відходів в кузові робиться штовхаючою плитою. Вивантаження здійснюється штовхаючою плитою іперекиданням кузова.
Технічні характеристики сміттєвоза:
|
НАЙМЕНУВАННЯ ХАРАКТЕРИСТИК |
ЗНАЧЕННЯ ПОКАЗНИКА |
|
Місткість кузова |
20 м3 |
|
Маса завантажених ТПВ |
10 000 кг |
|
Коефіцієт пресування |
До 6 |
|
Система завантаження |
Механічна |
|
Тип приводу робочих органів |
Гідравлічний |
|
Вантажопідйомність маніпулятора |
До 800 кг |
|
Тип контейнерів,що обслуговуються |
від 0,12 м3 до 1,1 м3 |
|
Транспортна швидкість |
60 км/год |
|
Габаритні розміри |
|
|
Довжина |
10 700 мм |
|
Ширина |
2550 мм |
|
Висота |
3900 мм |
Технічні характеристики шасі МАЗ 6310:

МАЗ 6310 з колісною формулою 6x2, використовуються для установки спеціального дорожнього обладнання вагою до 15 840 кг.Кабіна- велика з двома спальними місцями.У базовій комплектації - АБС, підресорене водійське місце, шумоізоляція кабіни, ремені безпеки.
МАЗ 6310 має видатні робочі параметри, приваблює невисокою ціною відносно своїх закордонних аналогів. Простий у ремонті.
|
БАЗОВІ ПАРАМЕТРИ Модель |
МАЗ-6310Е9 |
|
Тип кабіни |
Велика 6431 рестайлінг |
|
Екологічний клас |
EURO-5 |
|
Колісна формула |
6х2 |
|
Колісна база |
5050 мм |
|
Довжина |
9920 мм |
|
Висота |
3400 мм |
|
Ширина |
2550 мм |
|
Технічно дозволена вага |
|
|
на передню вісь |
7100 кг |
|
на задній міст |
11 500 кг |
|
Повна маса автомобіля |
25 700 кг |
|
Споряджена маса |
9710 кг |
|
Вантажопідйомність |
15 840 кг |
|
КПП |
механічна |
|
Тип КПП |
ZF16S221 |
|
Число передач |
16 |
|
ДВИГУН |
Daimler Chrysle OM 501 LA.V6 |
|
Потужність |
320/435 |
|
Довжина монтажної рами |
7160 мм |
|
Паливний бак |
500 л |
|
Шини |
315/80R22,5 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МАЗ |
| Страна производитель | Украина |
| Марка | МАЗ |
| Вместимость кузова | 20 м³ |
| Масса загружаемых отходов | 10000 кг |
| Грузоподъемность манипулятора | 800 кг |
| Тип загрузки | Задняя |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 2550 мм |
| Высота | 4000 мм |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | Daimler Chrysle |
| Турбонаддув | Да |
| Мощность двигателя | 425 л. с. |
| Характеристики ходовой | |
| Колесная формула | 6×2 |
- Цена: Цену уточняйте
- В наличии
Цену уточняйте
- Понедельник09:0021:00
- Вторник09:0021:00
- Среда09:0021:00
- Четверг09:0021:00
- Пятница09:0021:00
- Суббота09:0021:00
- Воскресенье09:0021:00

