




Сміттєвоз 20 м3 із заднім механічним завантаженням на шасі МАЗ 6302
Головні ТТХ:
| Назва |
Показник |
| Місткість кузова | 20 м3 |
| Коефіцієт пресування | 6:1 |
| Вага ТПВ для перевезення | 15 800кг |
Можливий монтаж на шасі:

Сміттєвоз із заднім завантаженням СВ-308.1 на шасі МАЗ-6302 призначений для механізованого завантаження, ущільнення, транспортування і вивантаження твердих побутових відходів.
До складу спеціального устаткування входять: кузов, задній борт, штовхаюча плита, бічний маніпулятор, гідравлічна і електрична системи.
Ущільнення відходів в кузові робиться штовхаючою плитою. Вивантаження здійснюється штовхаючою плитою іперекиданням кузова.
Технічні характеристики сміттєвоза:
|
НАЙМЕНУВАННЯ ХАРАКТЕРИСТИК |
ЗНАЧЕННЯ ПОКАЗНИКА |
|
Місткість кузова |
20 м3 |
|
Маса завантажених ТПВ |
15 800 кг |
|
Коефіцієт пресування |
До 6 |
|
Система завантаження |
Механічна |
|
Тип приводу робочих органів |
Гідравлічний |
|
Вантажопідйомність маніпулятора |
До 800 кг |
|
Тип контейнерів,що обслуговуються |
від 0,12 м3 до 1,1 м3 |
|
Транспортна швидкість |
60 км/год |
|
Габаритні розміри |
|
|
Довжина |
10 800 мм |
|
Ширина |
2550 мм |
|
Висота |
4000 мм |
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МАЗ 6302:

| Модель | 6302Н9-0000425-052 |
| Колісна формула | 6x6 |
| Маса спорядженого автомобіля | 11 700 кг |
| Технічно дозволена маса автомобіля | 33 500 кг |
| Вантажопідйомність | 21 800 кг |
| Розподіл повної маси на передню вісь | 7500 кг |
| Розподіл повної маси на задній міст | 26 000 кг |
| Двигун | ЯМЗ-652 |
| Потужність | 303 (412) кВт (к.с.) |
| Максимальний обертовий момент | 1870 (190)Нм(кгсм) |
| Коробка передач | ZF 16S2525TO |
| Число передач КП | 16 |
| Передаточне число ведущого моста | 5,33 |
| Рабоча гальмівна система | АБС, ПБС |
| Підвіска передня | ресорна |
| Підвіска задня | ресорно-балансна |
| Тип коліс | Дискові |
| Шини | 16.00R20 |
| Паливний бак | 500 л |
| Максимальна швидкість | 85 км/год |
| Тип кабини | коротка 6418, підресорена |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МАЗ |
| Страна производитель | Украина |
| Марка | МАЗ |
| Вместимость кузова | 20 м³ |
| Грузоподъемность манипулятора | 800 кг |
| Тип загрузки | Задняя |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 2550 мм |
| Высота | 4000 мм |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | ЯМЗ |
| Турбонаддув | Да |
| Объем двигателя | 11.15 куб. см |
| Мощность двигателя | 412 л. с. |
| Количество цилиндров | 6 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Максимальное количество оборотов | 1870 об/мин |
| Характеристики ходовой | |
| Колесная формула | 6×6 |
| Колесная база | 5350 мм |
| Колея передних колес | 2035 мм |
| Дорожный просвет | 220 мм |
- Цена: Цену уточняйте
- В наличии
Цену уточняйте
- Понедельник09:0021:00
- Вторник09:0021:00
- Среда09:0021:00
- Четверг09:0021:00
- Пятница09:0021:00
- Суббота09:0021:00
- Воскресенье09:0021:00

