



Сміттєвоз 10 м3 із заднім механічним завантаженням на шасі МАЗ 4381N2
Головні ТТХ:
| Назва |
Показник |
| Місткість кузова | 10 м3 |
| Коефіцієт пресування | 6:1 |
| Вага ТПВ для перевезення | 4 600 кг |
Можливий монтаж на шасі:

До складу спеціального устаткування входять: кузов, задній борт, штовхаюча плита, бічний маніпулятор, гідравлічна і електрична системи.
Ущільнення відходів в кузові робиться штовхаючою плитою. Вивантаження здійснюється штовхаючою плитою іперекиданням кузова.
Технічні характеристики сміттєвоза:
|
НАЙМЕНУВАННЯ ХАРАКТЕРИСТИК |
ЗНАЧЕННЯ ПОКАЗНИКА |
|
Місткість кузова |
10 м3 |
|
Маса завантажених ТПВ |
4600 кг |
|
Коефіцієт пресування |
До 6 |
|
Система завантаження |
Механічна |
|
Тип приводу робочих органів |
Гідравлічний |
|
Вантажопідйомність маніпулятора для контейнерів 1,1 м3 |
До 500 кг |
|
Тип контейнерів,що обслуговуються |
від 0,12 м3 до 1,1 м3 |
|
Транспортна швидкість |
60 км/год |
|
Габаритні розміри |
|
|
Довжина |
9200 мм |
|
Ширина |
2550 мм |
|
Висота |
4000 мм |
Технічні характеристики шасі МАЗ-4381N2:

МАЗ 4381N2 - легко долає бездоріжжя і може експлуатуватися в складних умовах. Дана модель оснащена дизельним двигуном ММЗ Д-245.35Е5 з системою SCR (Євро5).
Показники контрольних витрат палива при 60 км/год — 15,5 л/100 км.
Автомобіль має передові технічні характеристики в класі середньотоннажних вантажівок.
|
Параметр |
Значення |
Одиниці вимірювання |
|
Споряджена маса автомобіля |
5025 |
кг |
|
Розподіл маси |
|
|
|
– на першу вісь |
3475 |
кг |
|
– на другу вісь |
1550 |
кг |
|
Технічно допустима загальна маса автомобіля |
12000 |
кг |
|
Розподіл маси: |
|
|
|
– на першу вісь |
4500 |
кг |
|
– на другу вісь |
8000 |
|
|
Технічно допустима вантажопідйомність |
6975 |
кг |
|
колісна формула |
4×2 |
кг |
|
Максимальна швидкість, |
85 (з електронним обмеженням швидкості) |
км / год |
|
Колісна база |
3400 |
мм |
|
Колія передніх (задніх) коліс |
2017 (1544/2164) |
мм |
|
Двигун |
ММ3 Д-245.35Е5 з системою SCR |
|
|
Потужність двигуна |
125 (170) при 2200 об / хв |
кВт (к.с.) |
|
Максимальний крутний момент |
670 при 1200-1700 об / хв |
Нм |
|
Незалежний рідинний підігрівач |
14ТС-10-М5 |
|
|
Коробка передач |
Shaanxi Fast Gear 6J70T, механічна |
|
|
Кількість передач вперед / назад |
6/1 |
|
|
Підвіска передня |
Ресорна малолистова, зі стабілізатором поперечної стійкості або Ресорна багатолистова, зі стабілізатором поперечної стійкості |
|
|
Підвіска задня |
Ресорна багатолистова, зі стабілізатором поперечної стійкості |
|
|
Передня вісь |
з дисковими гальмівними механізмами |
|
|
Задній міст |
з дисковими гальмівними механізмами |
|
|
Передавальне відношення моста |
4,62 |
|
|
Шини |
9.00R20 |
|
|
Контрольна витрата палива, не більше: |
|
|
|
– при швидкості 60 км / год |
15,5 |
л / 100 км |
|
– при швидкості 80 км / год |
22,8 |
л / 100 км |
|
Паливний бак |
130 |
л |
|
Бак під AdBlue |
16 |
л |
|
Гальмівна система |
Двоконтурна, пневматична, з роздільним приводом передніх і задніх коліс. |
|
|
|
Дискові гальмівні механізми. з АБС |
|
|
Система курсової стійкості |
є |
|
|
Кабіна |
Мала, тримісна |
|
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МАЗ |
| Страна производитель | Украина |
| Марка | МАЗ |
| Вместимость кузова | 10 м³ |
| Масса загружаемых отходов | 4600 кг |
| Грузоподъемность манипулятора | 500 кг |
| Тип загрузки | Задняя |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 9200 мм |
| Ширина | 2550 мм |
| Высота | 4000 мм |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | ММЗ |
| Турбонаддув | Да |
| Объем двигателя | 4.75 куб. см |
| Мощность двигателя | 170 л. с. |
| Количество цилиндров | 4 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Максимальное количество оборотов | 2300 об/мин |
| Характеристики ходовой | |
| Колесная формула | 4×2 |
| Колесная база | 4200 мм |
- Цена: Цену уточняйте
- В наличии
Цену уточняйте
- Понедельник09:0021:00
- Вторник09:0021:00
- Среда09:0021:00
- Четверг09:0021:00
- Пятница09:0021:00
- Суббота09:0021:00
- Воскресенье09:0021:00

