




Сміттєвоз 13 м3 МАЗ-4907С0-030 13 м3 «Сапфір» з бічним механічним завантаженням
Головні ТТХ:
| Назва |
Показник |
| Місткість кузова | 13 м3 |
| Коефіцієт пресування | 4:1 |
| Вага ТПВ для перевезення | 4 300 кг |
Можливий монтаж на шасі:

Білоруський сміттєвоз МАЗ-4907С0-030 13 м3 «Сапфір» з бічним завантаженням кузова призначений для механізованого завантаження з контейнерів, ущільнення, транспортування та вивантаження твердих побутових відходів.
Кузов сміттєвоза МАЗ-4907С0-030 «Сапфір» оснащений задньою кришкою і пресуючою плитою, а також механізмом бокового управління, електричної і гідравлічної системами. Сміття завантажується в сміттєві контейнери за допомогою бічної системи управління і ущільнюється штовхає пресом.
Щоб вивантажити сміття потрібно перекинути кузов за допомогою штовхальної плити.
Технічні характеристики сміттєвоза:

|
Характеристики |
Показники |
Одиниці вимірювання |
|
Технічно допустима загальна маса автомобіля |
12500 |
кг |
|
Колісна формула |
4х2 |
|
|
Технологічна місткість кузова |
13 |
|
|
Маса споряджена |
8200 |
кг |
|
Маса завантажених матеріалів в кузов |
не більше 4300 |
кг |
|
Коефіцієнт пресування |
4:1 |
|
|
Управління спецобладнанням |
механічне |
|
|
Обслуговуючі контейнери |
0.75 металеві |
м³ |
|
Тип розвантаження |
самоскидний |
|
|
Вантажопідйомність маніпулятора |
500 (700) |
кг |
|
Розташування маніпулятора |
По ходу руху з лівої сторони |
|
|
Технічно допустима загальна маса автомобіля |
12500 |
кг |
|
Довжина сміттєвоза |
6450 |
мм |
|
Ширина сміттєвоза |
2500 |
мм |
|
Висота сміттєвоза |
3770 |
мм |
Технічні характеристики шасі:

|
Характеристики |
Показники |
Одиниці вимірювання |
|
євро стандарт |
Євро-5 |
|
|
Розподіл повної маси на передню вісь |
4500 |
кг |
|
Шини |
9.00R20 |
|
|
Паливний бак |
130 |
л |
|
Число передач КП |
6 |
|
|
Коробка передач |
КП Fast Gear 6J70T |
|
|
Коробка відбору потужності |
QC45B |
|
|
двигун |
ЯМЗ-53423, 125 кВт (170л.с), Євро-5 |
|
|
Колісна база |
3400 |
мм |
|
базове шасі |
МАЗ-4381С0-540-001 |
|
|
Розподіл повної маси на задній міст |
8000 |
кг |
|
Тип кабіни |
мала |
|
|
Транспортна швидкість |
60 |
км / год |
|
Довжина |
6180 |
мм |
|
Ширина |
2550 |
мм |
|
Висота |
3030 |
мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МАЗ |
| Страна производитель | Украина |
| Марка | МАЗ |
| Вместимость кузова | 13 м³ |
| Грузоподъемность манипулятора | 700 кг |
| Тип загрузки | Боковая |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 6450 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Высота | 3770 мм |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | ЯМЗ |
| Турбонаддув | Да |
| Объем двигателя | 4.43 куб. см |
| Мощность двигателя | 170 л. с. |
| Количество цилиндров | 4 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Максимальное количество оборотов | 2300 об/мин |
| Характеристики ходовой | |
| Колесная формула | 4×2 |
| Колесная база | 3400 мм |
| Скорость движения (транспортная) | 60 км/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Объем топливного бака | 130 л |
- Цена: Цену уточняйте
- В наличии
Цену уточняйте
- Понедельник09:0021:00
- Вторник09:0021:00
- Среда09:0021:00
- Четверг09:0021:00
- Пятница09:0021:00
- Суббота09:0021:00
- Воскресенье09:0021:00


