




Сміттєвоз 22 м3 з боковим механічним завантаженням КО-440-9 на базі шасі Маз-5340
Головні ТТХ:
| Назва |
Показник |
| Місткість кузова | 22 м3 |
| Коефіцієт пресування | 4:1 |
| Вага ТПВ для перевезення | 11 000 кг |
Можливий монтаж на шасі:

Технологічні особливості:
- Температурний діапазон навколишнього середовища при експлуатації гідроциліндрів: від -40ºС до +55
- Гідророзповсюджувач
- Капролонові накладки штовхальної плити, що виключають тертя металу
- Гідрофікований задній борт з автоматичною фіксацією замків
Захист від корозії:
- Термодифузійне цинкування металу в найбільш схильних до корозії деталях
- Високоміцне лакофарбове покриття: 2-х компонентна грунтовка, 2-х компонентна поліуретанова емаль останнього покоління
Додаткові опції
- Робота штовхальної плити здійснюється під час руху сміттєвоза, що скорочує час обслуговування майданчика на 25%
Варіанти виконання захоплення маніпулятора:
- Універсальне захоплення для розвантаження євроконтейнерів до 1,1 м³ і стандартних металевих контейнерів 0,75 м³ без зміни маніпулятора
- Захоплення за передню стінку для розвантаження стандартних металевих контейнерів 0,75 м³
- Захоплення 2-х стороннє (за бічні стінки) для розвантаження стандартних металевих контейнерів 0,75 м³
|
Характеристики |
Показники |
Одиниці вимірювання |
|
Тип палива |
Дизель |
|
|
Обсяг кузова |
22 |
м³ |
|
Коефіцієнт ущільнення сміття |
1,5-4 |
|
|
Вантажопідйомність маніпулятора |
до 700 |
кг |
Технічні характеристики шасі:

|
Характеристики |
Показники |
Одиниці вимірювання |
|
Базове шасі |
МАЗ-5340 |
|
|
Екологічний клас |
Euro 4 |
|
|
Модель двигуна |
ЯМЗ-6363 |
|
|
Коробка передач |
ZF 9S1310 TO (ZF 9S1310 TA) / (9) |
|
|
Об`єм паливного бака |
300 |
л |
|
Потужність двигуна |
176/240 |
кВт/л.с. |
|
Шини |
315/80R22,5 |
|
|
Колесна формула |
4 х2 |
|
|
Розділення повної ваги на передню вісь |
7 000 |
кг |
|
Розділення повної ваги на задній міст |
11 500 |
кг |
|
Технічно допустима вантажопідйомність |
9,9 |
т |
|
Максимальна швидкість |
85 |
км / год |
|
Кабіна |
Велика 5440 |
|
|
Повна маса |
19000 |
кг |
|
Довжина |
6960 |
мм |
|
Ширина |
2550 |
мм |
|
Висота |
3040 |
мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МАЗ |
| Страна производитель | Украина |
| Марка | МАЗ |
| Грузоподъемность манипулятора | 700 кг |
| Тип загрузки | Боковая |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 6960 мм |
| Ширина | 2550 мм |
| Высота | 3040 мм |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | ЯМЗ |
| Турбонаддув | Да |
| Объем двигателя | 6.65 куб. см |
| Мощность двигателя | 240 л. с. |
| Количество цилиндров | 6 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Максимальное количество оборотов | 2300 об/мин |
| Характеристики ходовой | |
| Колесная формула | 4×2 |
| Колесная база | 4850 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Объем топливного бака | 300 л |
- Цена: Цену уточняйте
- В наличии
Цену уточняйте
- Понедельник09:0021:00
- Вторник09:0021:00
- Среда09:0021:00
- Четверг09:0021:00
- Пятница09:0021:00
- Суббота09:0021:00
- Воскресенье09:0021:00






