




Сміттєвоз 10 м3 з боковим механічним завантаженням на шасі FOTON
Головні ТТХ:
| Назва |
Показник |
| Місткість кузова | 10 м3 |
| Коефіцієт пресування | _ |
| Вага ТПВ для перевезення | _кг |
Сміттєвоз з бічним завантаженням призначений для механізованого завантаження із стандартних контейнерів твердих побутових відходів. ущільнення, транспортування і вивантаження в місцях утилізації
Кузов об'ємом 10 м3 встановлений на шасі Foton. Сміттєвоз оснащений універсальним захватом для контейнерів 0,7 м3 і євроконтейнерів 1,1м3.
Можливий монтаж на шасі:

Шассі Foton:

FOTON - легка вантажівка створена для стабільної роботи в будь-яких умовах. Високопродуктивний двигун Cummins обладнаний підігріванням масла, системою підігрівання палива для забезпечення пуску при температурі до -40. відповідає стандарту Euro VI, простий,надійний і економічний, має хороший ресурс. Салон седанного типу, кабіна-посилена.сучасний дизайн, володіє антикорозійною стійкістю.
Автомобіль обладнаний коробкою передач ZF, яка має високу якість виготовлення, малий розмір, невелику вагу , забезпечує легкий старт з місця і маневрування.
Технічні характеристики шасі Foton:
|
Модель |
Foton Aumark C3511 (BJ 1039-V4JD3-S) |
|
|
Колісна формула |
4х2 |
|
|
Ширина кабіни |
1800 мм |
|
|
Кількість місць |
2 |
|
|
Колісна база |
2600 мм |
3360 мм |
|
Габаритні розміри шасі (ДxШxВ), |
4890x1830x2170 мм |
5650x1830x2170 мм |
|
Монтажна довжина |
3200 мм |
4150 мм |
|
Колія (передня/задня) |
1530 / 1380 мм |
|
|
Кліренс, |
180 мм |
|
|
Споряджена маса шасі |
1940 кг |
2015 кг |
|
Повна маса |
3500 кг |
|
|
Вантажопідйомність |
1560 кг |
1485 кг |
|
Максимальне навантаження на передню вісь |
1900 кг |
|
|
Максимальная навантаження на задній міст |
2500 кг |
|
|
Двигун |
Cummins ISF 2.8s 4107 |
|
|
Екологічний клас |
Евро-6 (система EGR) |
|
|
Потужність |
77 / 105 к.с |
|
|
Обертовий момент |
280 Н*м |
|
|
Коробка перемикання передач |
Механічна ZF 5S400 |
|
|
Кількість передач |
5 |
|
|
Витрати палива |
від 9,6 л/100 км |
|
|
Максимальна швидкість |
110 км/год |
|
|
Шини |
6.50 R15 (195/75 R16) |
|
|
Об'єм паливного бака |
80 л |
|
Додаткове обладнання - бункер з бічним завантаженням
Об'єм бункера - 10м³
Тип контейнерів - 0,75 м³ та 1,1 м³.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Марка | FOTON |
| Вместимость кузова | 10 м³ |
| Грузоподъемность манипулятора | 700 кг |
| Тип загрузки | Боковая |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 4890 мм |
| Ширина | 1830 мм |
| Высота | 2170 мм |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | Cummins |
| Турбонаддув | Да |
| Объем двигателя | 2.781 куб. см |
| Мощность двигателя | 105 л. с. |
| Количество цилиндров | 4 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики ходовой | |
| Колесная формула | 4×2 |
| Колесная база | 2600 мм |
| Колея передних колес | 1560 мм |
| Колея задних колес | 1440 мм |
| Дорожный просвет | 180 мм |
| Скорость движения (транспортная) | 80 км/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Объем топливного бака | 80 л |
- Цена: Цену уточняйте
- В наличии
Цену уточняйте
- Понедельник09:0021:00
- Вторник09:0021:00
- Среда09:0021:00
- Четверг09:0021:00
- Пятница09:0021:00
- Суббота09:0021:00
- Воскресенье09:0021:00




