+380 (67) 616-37-07
+380 (93) 171-53-36




Ямобур Wirax для трактора
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий бур, ямобур з двома насадками - навісний агрегат,
виготовлений із загартованої сталі, призначений для посадки дерев, а також для установки стовпчиків під альтанки, гойдалки, для буріння не глибоких ям, отворів ,лунок циліндричної форми.
Ямобури активно використовуються в багатьох сферах господарської діяльност., оскільки вони значно прискорюють та полегшують роботи.
Компактний, безпечний, надійний.
Переваги:
- висока механічна швидкість буріння ;
- незначні витрати часу на монтажні і демонтажні роботи;
- порівняно великий діаметр свердловин від 0,6 до 1 метра;
- відсутність потреби у воді для промивання свердловин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wirax |
| Страна производитель | Польша |
| Глубина бурения | 1 м |
| Длина бура | 1170 мм |
| Частота вращения бура | 540 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в транспортном положении | |
| Длина | 1170 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Высота | 1130 мм |
| Вес | 200 кг |
- Цена: Цену уточняйте

