




Сміттєвоз 24 м3 із боковим механічним завантаженням на шасі МАЗ-6514
Головні ТТХ:
| Назва |
Показник |
| Місткість кузова | 24 м3 |
| Коефіцієт пресування | 4:1 |
| Вага ТПВ для перевезення | 8 200 кг |
Сміттєвоз з боковим завантаженням СВ- 312.1 на шасі МАЗ-6514 призначений для використання в комунальному господарстві міст і селищ міського типу для механізованого і ручного збору твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування і механізованого розвантаження в місцях утилізації.
Можливий монтаж на шасі:

Сміттєвоз з боковим завантаженням СВ- 312.1 на шасі МАЗ-6514 від компанії "Київ-Спецтех" призначений для використання в комунальному господарстві міст і селищ міського типу для механізованого і ручного збору твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування і механізованого розвантаження в місцях утилізації.
Загальні технічні характеристики:
|
НАЙМЕНУВАННЯ ХАРАКТЕРИСТИК |
ЗНАЧЕННЯ ПОКАЗНИКА |
|
Місткість кузова |
24 м3 |
|
Маса завантажених ТПВ |
8200 кг |
|
Коефіцієт пресування |
До 4 |
|
Система завантаження |
Механічна |
|
Тип приводу робочих органів |
Гідравлічний |
|
Вантажопідйомність маніпулятора |
До 800 кг |
|
Тип контейнерів,що обслуговуються |
0,12 м3 і 1,1 м3 |
|
Транспортна швидкість |
60 км/год |
Технічні характеристики шасі:МАЗ-6514

МАЗ-6514H9 з колісною формулою 6x6, використовується для установки дорожнього устаткування та навісного обладнання.
Має видатні робочі параметри, приваблює невисокою ціною відносно своїх закордонних аналогів. Простий у ремонті.
Однією з переваг автомобіля є його маневреність не зважаючи на його великі габаритні розміри та вантажопідйомність.
|
Базові параметри |
|
|
Колісна формула: |
6х6 |
|
Допустима загальна маса автомобіля, кг: |
42000 |
|
Розподіл технічно допустимої загальної маси: |
|
|
на передню вісь, кг: |
9200 |
|
на задній міст, кг: |
15675 (15975) |
|
Повна маса спорядженого автомобіля, кг: |
26325 (26025) |
|
Допустима вантажопідйомність, кг: |
32800 |
|
Роздавальна коробка / тип приводу моста |
З постійним приводом мостів / диференціал блокується |
|
двигун: |
ЯМЗ-653 (Євро-5) |
|
Потужність двигуна, к.с. (КВт): |
308,8 (420) |
|
Коробка передач: |
12JS200TA |
|
Число передач КП: |
12 |
|
Передавальне число провідних мостів: |
5.49 |
|
Розмір шин: |
12,00R24 |
|
Паливний бак, л: |
500 |
|
Тип кабіни: |
мала |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МАЗ |
| Страна производитель | Украина |
| Марка | МАЗ |
| Масса загружаемых отходов | 8200 кг |
| Грузоподъемность манипулятора | 700 кг |
| Тип загрузки | Боковая |
| Совместимость с маркой | МАЗ |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 7950 мм |
| Ширина | 2550 мм |
| Высота | 3050 мм |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | ЯМЗ-653 |
| Турбонаддув | Да |
| Объем двигателя | 11.12 куб. см |
| Мощность двигателя | 310 л. с. |
| Количество цилиндров | 6 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/мин |
| Характеристики ходовой | |
| Колесная формула | 6×6 |
| Колесная база | 3950 мм |
| Колея передних колес | 2035 мм |
| Скорость движения (транспортная) | 60 км/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Объем топливного бака | 500 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | 6514 |
| Вместимость кузова | 24 |
- Цена: Цену уточняйте
- В наличии
Цену уточняйте
- Понедельник09:0021:00
- Вторник09:0021:00
- Среда09:0021:00
- Четверг09:0021:00
- Пятница09:0021:00
- Суббота09:0021:00
- Воскресенье09:0021:00



