




Сміттєвоз 20 м3 із боковим механічним завантаженням на шасі МАЗ-6502
Головні ТТХ:
| Назва |
Показник |
| Місткість кузова | 20 м3 |
| Коефіцієт пресування | 4:1 |
| Вага ТПВ для перевезення | 10 440 кг |
Можливий монтаж на шасі:

Призначений для збору твердих побутових відходів, механізованого завантаження відходів в кузов, їх ущільнення, транспортування та механізованого розвантаження в місцях утилізації.
Сучасні сміттєвози з боковим завантаженням відрізняються простотою в експлуатації і порівняно невеликою ціною. Устаткування, яке встановлюється на даний вид спецтехніки, пристосоване, як правило, до роботи в будь-яких температурних умовах і демонструє надійну і ефективну роботу.
Загальні технічні характеристики:
|
Характеристики |
Значення |
|
Місткість кузова, м3 |
20,0 |
|
Коефіцієнт пресування |
до 4 |
|
Вантажопідйомність маніпулятора, кг |
до 700 |
|
Маса ТПВ, кг |
10440 |
|
Система навантаження |
механізована |
|
Тип приводу робочих органів |
гідравлічний |
|
Обсяг обслуговуваних контейнерів, м3 |
0,75 та 1,1 |
|
Базове шасі |
МАЗ-6502 |
Технічні характеристики МАЗ 6502:

На відміну від попередників дана машина оснащена новими : рамою, переднім мостом, одношвидкісною роздавальною коробкою і двомісною, кабіною. На автомобілі встановлені двигун ЯМЗ 652, екологічного стандарту Євро-4, потужністю 302 кВт .
|
МОДИФІКАЦІЯ |
|
|
Марка, модель |
МАЗ-6502H9 |
|
Тип ТЗ |
Сміттєвоз |
|
Колісна формула |
6х6 |
|
ВАГОВІ параметри і НАВАНТАЖЕННЯ |
|
|
Технічно допустима повна маса ТЗ, кг |
33500 |
|
Розподіл повної маси на передню вісь, кг |
7500 |
|
Повна маса ТЗ в спорядженому стані, кг |
14500 |
|
Технічно допустима вантажопідйомність, кг |
19000 |
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ |
|
|
Габаритні розміри ТЗ, мм (ДхШхВ) |
7950х2550х3040 |
|
Передній звис, мм |
1490 |
|
База, мм |
3768 + 1417 |
|
Задній звис, мм |
1517 |
|
ДВИГУН |
|
|
Модель двигуна |
ЯМЗ- 652 |
|
Тип двигуна |
6-ти циліндровий, дизельний, з турбонаддувом |
|
Потужність двигуна, кВт (к.с.) |
302 (412) |
|
Робочий об'єм, см3 |
11122 |
|
Максимальний крутний момент, Н * м (кг * см) |
1870 (191) |
|
Екологічний клас |
Євро-4 |
|
КОРОБКА ПЕРЕДАЧ |
|
|
модель КПП |
ZF 16S2525TO |
|
Тип КПП |
Механічна |
|
кількість передач |
16 |
|
ПІДВІСКА |
|
|
Передня підвіска |
багатолистова зі стабілізатором |
|
Задня підвіска |
багатолистова зі стабілізатором |
|
Передавальне число ведучого моста |
5,77 |
|
РУЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ |
|
|
Рульовий механізм |
Інтегральний |
|
гідропідсилювач |
Є |
|
ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА |
|
|
Гальмівна система |
Пневматична |
|
Тип гальмівної системи |
Барабанний |
|
Антиблокувальна система (ABS) |
є |
|
протівобуксовочная система (ПБС) |
є |
|
КАБІНА |
|
|
Тип кабіни |
6418 |
|
Опис кабіни |
Мала рестайлінг |
|
Сидіння водія і пасажира |
пневматичне |
|
Підвіска кабіни |
на пружинах |
|
ІНШЕ |
|
|
Максимальна швидкість, км / год |
85 (c обмежувачем швидкості) |
|
Вихлопна система |
Вихлоп вниз зліва |
|
Тип коліс |
Дискові |
|
Розмір шин |
16.00R20 |
|
Тип ошиновки |
Односхила |
|
Паливний бак, л |
300 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МАЗ |
| Страна производитель | Украина |
| Марка | МАЗ |
| Вместимость кузова | 20 м³ |
| Грузоподъемность манипулятора | 700 кг |
| Тип загрузки | Боковая |
| Совместимость с маркой | МАЗ |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 7950 мм |
| Ширина | 2550 мм |
| Высота | 3040 мм |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | ЯМЗ 652 |
| Турбонаддув | Да |
| Объем двигателя | 11 куб. см |
| Мощность двигателя | 412 л. с. |
| Количество цилиндров | 6 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Максимальное количество оборотов | 1870 об/мин |
| Характеристики ходовой | |
| Колесная формула | 6×6 |
| Дополнительные характеристики | |
| Объем топливного бака | 300 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | 6505 |
- Цена: Цену уточняйте
- В наличии
Цену уточняйте
- Понедельник09:0021:00
- Вторник09:0021:00
- Среда09:0021:00
- Четверг09:0021:00
- Пятница09:0021:00
- Суббота09:0021:00
- Воскресенье09:0021:00


