




Сміттєвоз 16 м3 з боковим механічним завантаженням на шасі МАЗ 5440
Головні ТТХ:
| Назва |
Показник |
| Місткість кузова | 16 м3 |
| Коефіцієт пресування | 4:1 |
| Вага ТПВ для перевезення | 7 425 кг |
Можливий монтаж на шасі:

Сміттєвоз з бічним завантаженням СВ-302.3 на шасі МАЗ-5440 призначений для механізованого завантаження, ущільнення, транспортування і вивантаження твердих побутових відходів.
До складу спеціального устаткування входять: кузов, задній борт, штовхаюча плита, бічний маніпулятор, гідравлічна і електрична системи.
Ущільнення відходів в кузові робиться штовхаючою плитою. Вивантаження здійснюється штовхаючою плитою іперекиданням кузова.
Загальні технічні характеристики:
|
НАЙМЕНУВАННЯ ХАРАКТЕРИСТИК |
ЗНАЧЕННЯ ПОКАЗНИКА |
|
Місткість кузова |
16 м3 |
|
Маса завантажених ТПВ |
7425 кг |
|
Коефіцієт пресування |
До 4 |
|
Система завантаження |
Механічна |
|
Тип приводу робочих органів |
Гідравлічний |
|
Вантажопідйомність маніпулятора |
До 700 кг |
|
Тип контейнерів,що обслуговуються |
від 0,75 м3 до 1,1 м3 |
|
Транспортна швидкість |
60 км/год |
|
Габаритні розміри |
|
|
Довжина |
9500 мм |
|
Ширина |
2550 мм |
|
Висота |
4000 мм |
Технічні характеристики шасі МАЗ 5440:

|
Модель |
МАЗ 5440 |
|
Екологічна норма |
EURO-5 |
|
Колісна формула |
4х2 |
|
Габаритні розміри |
|
|
Довжина |
6000 мм |
|
Ширина |
2550 мм |
|
Висота |
3300 мм |
|
Двигун |
ЯМЗ-53603.10 |
|
Потужність двигуна |
328 к.с |
|
КПП |
9JS135TA |
|
Тип КПП |
Механічна |
|
Число передач |
9 |
|
Шини |
315/70R22 |
|
Паливний бак |
500 л |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МАЗ |
| Страна производитель | Украина |
| Марка | МАЗ |
| Вместимость кузова | 16 м³ |
| Масса загружаемых отходов | 7425 кг |
| Грузоподъемность манипулятора | 700 кг |
| Тип загрузки | Боковая |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 9500 мм |
| Ширина | 2550 мм |
| Высота | 4000 мм |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | ЯМЗ |
| Турбонаддув | Да |
| Объем двигателя | 6.65 куб. см |
| Мощность двигателя | 328 л. с. |
| Количество цилиндров | 6 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Максимальное количество оборотов | 2300 об/мин |
| Характеристики ходовой | |
| Колесная формула | 4×2 |
| Колесная база | 3600 мм |
| Колея передних колес | 2035 мм |
| Скорость движения (транспортная) | 60 км/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Объем топливного бака | 500 л |
- Цена: Цену уточняйте
- В наличии
Цену уточняйте
- Понедельник09:0021:00
- Вторник09:0021:00
- Среда09:0021:00
- Четверг09:0021:00
- Пятница09:0021:00
- Суббота09:0021:00
- Воскресенье09:0021:00





