+380 (67) 616-37-07
+380 (93) 171-53-36





Машина каналопромивочна на базі МАЗ-5340
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Машина каналопромивочна на базі МАЗ-5340 призначена для експлуатації на підприємствах комунального господарства. за її допомогою проводять ліквідацію засмічень та профілактичне очищення каналізаційних систем, зокрема:
- Зливова каналізація.
- Колодязь.
- Відстійник
- Водостічна труба.
- Каналізаційна труба.
Каналопромивочний автомобіль комплектується різними за розміром та функціональністю насадками, які застосовують для формування струменя високого тиску і очищення того чи іншого елемента каналізаційної системи, в залежності від ступеня його засміченості та розміру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МАЗ |
| Страна производитель | Беларусь |
| Марка | МАЗ |
| Вместимость цистерны | 7.7 куб. м |
| Глубина очищаемой ямы | 8 м |
| Производительность вакуум-насоса | 780 куб. м/час |
| Максимальное разрежение в цистерне | 190 Па |
| Время наполнения цистерны | 3 мин |
| Совместимость с маркой | МАЗ |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | МАЗ |
| Объем двигателя | 6.65 куб. см |
| Мощность двигателя | 275 л. с. |
| Количество цилиндров | 6 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Максимальное количество оборотов | 2300 об/мин |
| Характеристики ходовой | |
| Колесная формула | 4×2 |
| Колесная база | 4750 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 9000 мм |
| Ширина | 2550 мм |
| Высота | 3400 мм |
| Габаритные размеры в транспортном положении | |
| Вес | 12100 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | 5340 |
| Вместимость отсека для чистой воды | 2000 |
- Цена: Цену уточняйте




